Siatka na rynny 15cm x 1 m WYPRZEDAŻ!!!

Siatka na rynny 15cm pasuje do najpopularniejszych typów rynien tj. PLASTMO, ICOPAL, RODENA oraz do rynien cynkowych.

Siatka do rynien. Nie wymagające mocowań, trwałe i skuteczne zabezpieczenie rynien.

Opis

Siatka na rynny 15cm

Siatka na rynny 15cm pasuje do najpopularniejszych typów rynien tj. PLASTMO, ICOPAL, RODENA oraz do rynien cynkowych. Nie wymaga mocowań – zatrzaskuje się na rynnie samoczynnie, obejmując całą jej szerokość i stanowiąc dodatkowe zabezpieczenie.Siatka do rynien. Tuby wykonane z polietylenowej siatki wprowadza się do rynien, aby nie dopuścić do ich zatkania przez liście. Spadające liście są najpierw osuszane, a następnie zdmuchiwane przez wiatr.Siatka na rynny 15cm dzięki swojej konstrukcji zabezpiecza rynny przed dostaniem się do nich liści, igieł, mchu i innych zanieczyszczeń. Po prostu wkładamy siatkę  w rynnę -siatka wypełnia ją- w związku z tym opadające liście, igliwie, gałązki zatrzymują się na siatce w rezultacie zostają zdmuchnięte przez wiatr. Dlatego nasze rynny pozostają czyste i przede wszystkim drożne. Podczas gdy rynny bez siatki wymagają wielokrotnego czyszczenia szczególnie w sezonie spadających liści . Niewątpliwie zastosowanie siatki na rynny znacznie ogranicza potrzebę ich czyszczenia.
Siatka na rynny 15cm jest wykonana z wysokiej jakości polietylenu odpornego na promieniowanie UV co w rezultacie gwarantuje jej długą przydatność do użytkowania.

Bezsprzecznie przy zastosowaniu siatki na  rynny mamy pewność że nasza instalacja się nie zapcha. Dzięki dużej sztywności siatki z pewnością siatka na rynny spełnia swoje zadanie o każdej porze roku.

Stosując siatkę na rynny zapewniasz sobie niewątpliwie wygodę (nie trzeba się martwić o zapychanie  rynien i nie trzeba ich czyścić ) i sprawność instalacji – woda deszczowa nie przelewa się przez zapchane rynny i nie leci na ściany.

Zdecydowanie polecamy ten produkt  w miejscach gdzie występują drzewa zarówno liściaste jak i iglaste.

Specyfikacja techniczna:

  • Wymiary oczka: 5 mm
  • Grubość: 1,3 mm
  • Szerokość: 15 cm
  • Długość: 1 m
  • Kolor: Szary
  • Opakowanie zawiera 4 sztuki.